Захоплююча аркада на двох з ефектом повної присутності. Людство у котрий раз потребує порятунку. За роботу!...

Захоплюючі пригоди зомбі на двох по проклятих землях, поневолених полчищами похмурих монстрів. Готовий битися з ними?...

Відчуй, що таке - справжня допомога і підтримка друга в новій грі Підземелля зомбі на двох!!...

Вбивай зомбі в захоплюючій новій грі Зомбі на двох: Армія смертних!!...

Встань на захист останнього плоту оборони проти зомбі-апокаліпсису в новій грі Зомбі на двох: Захист бункера!!...

Візьми участь в зимовому турнірі зомбі в новій грі Зомбі на двох: Стрільба льдишками!!...

Гру Підземелля зомбі на двох 2: Нові пригоди без злагодженої командної роботи просто не пройти....

У грі Зомбі на двох в місті тебе чекає багато захоплюючих битв за панування над Англією!!...

Лицар - він завжди лицар! І повинен захищати світ від скверни - як в грі Лицар проти зомбі!!...

Нудно воювати із зомбі самостійно? Бийся пліч-о-пліч з другом в новій грі Зомбі на двох!!...

Зомбі ігри на двох

Зомбі апокаліпсис не пощадить нікого. Щоб дістатися до безпечного місця і вижити доведеться як слід постаратися. Пробиватися через натовпи, прагнучі людського м'яса набагато веселіше з ким-небудь за компанію. Та і шансів на успіх у такому разі куди більше. Суворий світ, де на кожному кроці підстерігає небезпеку, де вірний дробовик і вірний товариш означають значно більше, чим престижна робота і модні шмотки, чекає вас в наших іграх про зомбі на двох.
З мерцями, що ожили, жарти погані - варто зазіватися, як вони задавлять вас масою і ваші мізки стануть ласощами для ходячих трупів! Справжні професіонали по битвах з мертвяками поодинці не ходять. Ігри зомбі на двох класна розвага для усіх, хто любить знищувати нечисть разом з друзями! Розберіться з ордами зомбі в наших безкоштовних онлайн іграх на двох для хлопчиків! Грати в них одне задоволення завдяки крутій графіці і захоплюючому сюжету! Проти двох відважних бійців будь-які орди зомбі безсилі. Вибирайте собі надійного напарника, запасайтеся потужною зброєю і звільніть світ від цієї агресивної біомаси.
Засоби знищення зомбі
Недаремно серед усіх ігор про зомбі осібно стоять ті з них, які призначені для двох гравців. Роль героя-одинака вже випробувана кожним любителем комп'ютерних розваг. А ось фахівців в спільних діях, які відкривають абсолютно нові можливості, не так багато.
Одним з важливих аспектів у будь-якому віртуальному світі, де вимагається знищувати живу(і не дуже живу!) силу ворога, є підбір зброї. При умілому використанні ця навичка може принести немало користі. Знову ж таки, у разі, коли вам належить прориватися до мети, залишаючи на своєму шляху гори трупів самостійно, все набагато простіше. Вибирайте що вам до душі - автомат, пістолет, снайперська рушниця або гострий меч і користуйтеся цим з максимальною ефективністю - ось і увесь секрет успіху. У разі ж, коли ви дієте спільно з напарником, правильно підібраний арсенал зможе серйозно полегшити ваше життя.
Як ви розумієте, універсальних озброєнь не існує, тому коли ви один - доводиться зосередитися або на ближньому або на далекому бою, вибирати між вражаючою силою і скорострільністю. Але коли з вами поруч бойовий товариш ця проблема вирішується сама по собі! Просто озбройтеся снайперською рушницею і відстрілюйте найбільш небезпечних мертвяків на далеких рубежах. Ну а якщо на вашу безпеку зазіхне яка-небудь швидка і спритна дрібна воскресла агресивна тварюка, на зразок зомбі-пса, його швидко уб'є в другий раз автоматна черга, випущена вашим "другим пілотом". Таким чином разом ви стаєте потужною бойовою одиницею, якій не страшний ніякий зомбі-супротивник!
Які ще цікаві збройові комбінації максимально ефективні проти зомбі? Ну, наприклад, дробовик і вогнемет! Як відомо, зомбі здатні абсолютно не звертати уваги на такі дрібниці, як те, що 100% їх поверхні охоплені полум'ям. Навіть у такому зовсім не приємному положенні вони наполегливо рухаються до своєї мети. Тут-то і скаже своє слово вірний дробовик. Зупиняюча дія у пострілу з сучасного бойового дробовика величезна, та і шанс позбавити труп якої-небудь кінцівки, що ожив, при використанні такої зброї дуже високі. Зомбі, що таким чином знерухомлює і запалений, не представлятиме абсолютно ніякої небезпеки і спокійно догорить дотла де-небудь в куточку.
Тепер-то ви і ваш напарник готові до справжньої кривавої бійні, головний приз в якій - життя! Вибирайте гру Зомбі на двох і вирушайте в покинуті міста, уражені небезпечним вірусом, що перетворює людей на ходячі трупи і пробийте собі шлях до свободи!