Що буває, коли у футбол грають справжні лосі?? Упізнай в грі Настільний футбол на двох 2: Битва лосів!!...

Найпростіший і цікавіший вид дворового футболу тепер доступний в грі Футбол проти звірів на двох!!...

Настільний футбол - одна з найцікавіших ігор! І тепер грати в неї можна і на своєму комп'ютері в грі Футбол на двох: Настільний футбол!!...

Прихильники футболу не люблять пенальті, але частенько саме одинадцятиметрові вирішують результат важливого матчу - як в грі Футбол на двох: Пенальті!!...

Тренуй точність свого удару в новому футбольному симуляторі Футбол на двох: Точність удару!...

Любиш футбол? Тоді спробЛюбиш футбол? А як ти відносишся до ватерполо?? спробуй його в грі Футбол на двох у воді!!уй, як тобі сподобається нова гра Прикольний футбол!!...

Домашні улюбленці в грі Футбол на двох: Кішки проти собак грають у футбол так, що тільки шерсть летить!!...

Те, що монстри з гри Футбол монстрів на двох дуже милі, не зменшує їх жорсткості у бою!!...

Включайся в гру Футбол удвох на слизькій підлозі - найвеселіший симулятор міні-футболу!!...

Хороше тренування - запорука якісної гри на чемпіонаті! Грай в гру Футбол на двох: Тренування і прокачуй свої навички!...

Життя не представляєш без футболу? Грай тепер і онлайн разом з грою Футбол на двох 2013!...

Грай у футбол за улюбленого футболіста і перемагай - в грі Футбол головами!!...

Футбол на двох

Сама видовищна командна гра у світі - це, звичайно, футбол! Ігри футбол на двох дають можливість усім фанатам опинитися на місці своїх кумирів - захисників, нападаючих, півзахисників, воротарів або навіть тренерів! Якщо і вам не терпиться битися з друзями на зеленому полі, то усі представлені нижче іграшки вам обов'язково сподобаються.
Швидкісні проходи по краю, якнайточніші передачі, хитрі і продумані комбінації, наполеглива гра в обороні і котячі кидки воротаря - усе це відбувається буквально кожну хвилину футбольного матчу. Ігри футбол на двох - краща розвага для усіх прихильників цього прекрасного спорту! Хочете взяти участь в найкрутіших турнірах або просто поганяти м'яч з друзями - грайте в наші онлайн гри на двох і прекрасний світ футболу відкриється перед вами! Не даремно саме у цього спорту так багато відданих прихильників, чиє серце завмирає і сльози виступають на очі після особливо красивого гола. А багато хто з них готовий на що завгодно заради честі улюбленого клубу!
Популярна забава для двох - футбол
Як ви думаєте, чому в ігри про футбол грають удвох набагато частіше, ніж поодинці? Причому однаково популярний і формат дружнього матчу, коли гравці виступають один проти одного, і формат спільного протистояння комп'ютерному суперникові. У першому випадку геймеры з'ясовують, хто з них хитріше комбінує і надійніше будує оборонні редути. У другому ж випадку у гравців складається враження, що вони дійсно беруть участь в матчі, адже їм не доводиться контролювати усю свою команду, а належить повністю узяти на себе управління одним з футболістів в кожну хвилину гри - як у момент владентия м'ячем, так і в усі інші.
Так от, обидва ці варіанти удостоюються уваги любителів поганяти м'ячик у віртуальності тому що у великому футболі на перше місце завжди виходить не особиста майстерність, а злагоджена командна робота. Звичайно, здорово, коли гравець може самостійно обійти декілька захисників суперника, або навпаки, без якої-небудь допомоги зупинити численну атаку, загрозливу власним воротам. Проте, навіть без таких умінь, лише за допомогою відпрацьованої взаємодії можна добитися чималого успіху! Тактика і стратегія тут грають величезну роль. Саме тому серед комп'ютерних ігор про футбол багато таких, де вам навіть не дадуть управляти безпосередньо гравцями на полі, спектр ваших завдань буде обмежений виключно тренерськими обов'язками. І такі ігри чи не цікавіше звичних симуляторів соккера! У них треба демонструвати знання сучасного футбольного світу, уміння розкусити хитрість суперника і не дати розгадати свої підступні плани, які приведуть до упевненого узяття воріт.
Ось чому битися на футбольному полі набагато цікавіше з досвідченим гравцем і відданим фанатом свого клубу, чим з найдосконалішим комп'ютерним суперником. А вже опинившись в одній команді і доклавши усі зусилля, щоб добитися перемоги, справжні прихильники цього виду спорту кого завгодно зможуть збити з пантелику своїми витонченими і несподіваними атакуючими комбінаціями і надійною, щільною грою в обороні. Зіграність і кмітливість - ось що цінується над усе як на реальному газоні, так і на віртуальних полях спортивних баталій!
Такий світ футболу - інтригує, принадний і неймовірно цікавий. Недивно, що як і їх реальний зразок, комп'ютерні симулятори футболу - одні з самих захоплюючих віртуальних розваг усіх часів! Спробуйте зібрати таких же любителів цього виду спорту, як і ви, і грайте в ігри футбол на двох хоч декілька днів безперервно! Тим паче, що насолодитися ними на нашому сайті можна абсолютно безкоштовно!