Черепашки Ніндзя на двох

Ігри для хлопчиків

Черепашки Ніндзя на двох

Не комашки, юні таланти, носять твердий хітиновий покрив також елегантно, як типовий чоловічий одяг - про кого це ми? Відповідь зобов'язана знати кожен любитель мультиків - звичайно про Супер Ніндзя Черепашках - героях знаменитих мультиків, коміксів і багато чого іншого! А ця сторінка присвячена кращим іграм про Черепашок Ніндзя для двох гравців.
Усім відомо, що Черепашки Ніндзя сильні не лише своїми навичками бойових мистецтв і поводження зі зброєю, але і своєю міцною дружбою. У ігри Черепашки Ніндзя на двох краще всього грати з вірними товаришами і за допомогою відмінної командної роботи перемагати будь-яких супротивників! Безкоштовні онлайн гри на двох про Черепашок Ніндзя зроблять вас ще кращими друзями! Ніщо так не розвиває взаєморозуміння і почуття плеча, як спільні небезпечні пригоди і бійки з ворогами, а цього тут в надлишку. Ви вже не будете колишніми, після того, як здолаєте Рокстеди, Бибопа, Шредера і навіть Кренга.
У іграх на двох, у тому числі і про Черепашок Ніндзя, дуже важливо по максимуму використати перевагу командної роботи. А щоб успішно це зробити дуже важливо правильно вибрати членів цієї самої команди. Як правило, у кожного персонажа є свої сильні і слабкі сторони, ідеалу не буває. Тому треба постаратися підібрати таких бійців, які б взаємовигідно доповнювали один одного і разом були б набагато крутіші, ніж окремо. Впоратися з таким завданням нелегко, і для того, щоб це зробити - буде дуже корисно вивчити особливості кожного з чотирьох наших відважні зелених друзів.
Леонардо
Леонардо - лідер команди. Його накази, як правило, беззастережно виконуються і це йде на користь загальній справі. У вчинках Лео керується своїми високими морально етичними нормами, тому ніколи не піде на ганебний вчинок або прийом у бою. За це його цінують товариші і одноголосно визнають старшим в групі. У одному з епізодів Леонардо переживала душевна криза і його брати намагалися діяти самостійно, що закінчилося провалом і Лео знову зміг узяти на себе керівну роль. Леонардо відмовився перейти на сторону ворога на прохання Лотус Блоссом, жінки-нінзя, найнятий Кренгом. У пізніх сезонах знімальна група мультфільму змінила голос Леонардо на більше високий, щоб дещо принизити персонажа змістити акцент на тепло що приймаються публікою Рафаеля і Мікеланжело. Лео б'ється за допомогою пари катан і майстерно ними володіє. Відмінний універсальний боєць середньої дистанції з ярковираженними лідерськими якостями. Носить синю пов'язку. Любить читати і віддає перевагу цьому зайняттю над іншими розвагами.
Донателло
Найспокійніший і розсудливіший з усіх Черепашок. Не вступає в конфлікти і завжди знаходиться в хороших стосунках з іншими своїми братами. Найтісніші відносини підтримує з молодшим з усіх - Мікеланжело. Віддає перевагу класичній і рок музику, а улюбленою книжкою цього провідного інженера команди є "Коротка історія часу" Стівена Хокінга. Донни - мізки групи, відмінно розбирається в усіх технічних пристроях і пристосуваннях. Більшість часу він проводить винаходивши різноманітні нові види зброї, гаджети і засоби пересування.
Конфлікти вважає за краще вирішувати за допомогою дипломатії. Незважаючи на це Дон - відмінний боєць, які за допомогою хитрих тактичних прийомів і несподіваних дій здатний впоратися з багатьма гідними суперниками. У обов'язки Дона також входить розробка планів масштабних операцій, що робляться черепашками. Донателло носить фіолетову пов'язку. В якості основної зброї використовує довгу дерев'яну жердину Бо.
Рафаель
Раф - найагресивніший і запальний із зелених братів. Незважаючи на свою гарячу натуру, він має добре серце і обов'язково прийде на допомогу тим, хто знаходиться у біді. У бою Раф завжди попереду все інших, він сміливо кидається в гущу подій, будучи виключно упевненим у своїх силах і здібностях. Із-за свого складного характеру він частенько конфліктує з братами, ревнуючи Леонардо до його лідерські
розхлябаності Мікеланжело і вважаючи Донателло "дивним розумником".
Не дивлячись ні на що, він любить своїх братів і готовий піти на все заради них. Серед його позитивних якостей варто виділити силу, любов до товаришів і відповідальність. Рафаель бунтар і частенько намагається йти своїм шляхом, потрапляючи в різноманітні неприємності. Раф носить червону пов'язку і б'ється за допомогою двох коротких клинков-саев.
Мікеланжело

Самий молодший з черепашок. Відомий своєю любов'ю до піци і такого зайняття, як скейтбординг, серфінг і різноманітні веселощі. Має волелюбний характер і є виключно романтичною натурою. У команді виконує роль весельчака, а також кухаря. У вільний час експериментує з рецептами піци і вибирається вгору за продуктами, що дозволяє йому додати суші для учителя Сплінтера. Знамениту фразу - бойовий клич "Ковабунга"! придумав саме Міка. По сумі усіх рис вдачі Мікеланжело -типичный тинейджер і персонаж найближчий аудиторії мультиків і ігор для хлопчиків про Черепашок. Мікеланжело носить помаранчеву пов'язку, а в якості зброї використовує пару нунчаков. Не відмовляйте собі в задоволенні відправитися назустріч небезпечним і захоплюючим пригодам і схрестити зброю з лиходіями, загрозливими світовому спокою! Гри Черепашки Ніндзя на двох дозволять вам встати пліч-о-пліч зі знаменитими бойовими рептиліями і пережити з ними усі цікаві епізоди, які ви вже не раз із задоволенням бачили на екрані. Тепер ви зможете взяти в них участь і довести, що гідні бути частиною команди!
 

 Як грати :

 
Мишкою і клавіатурою.